Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 21-04  Activiteit 'tHACje v
za 28-04  5 x 5 toernooi junio
za 12-05  Activiteit 'tHACje v
zo 20-05  Familie Hockeytoerno
za 16-06  Jongste Jeugddag
za 30-06  minikamp
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Geert Berkvens 21-04
Pim Romberg 21-04
Peter Aben 21-04
Frank-Xavier Walkate 21-04
Michiel van Bree 21-04
Tess Deenen 21-04
Wedstrijdschema

zat 9 jun - zat 21 apr - zat 26 mei - zat 12 mei - zat 2 jun - zon 22 apr - zon 29 apr - zon 6 mei


laat schema zien voor  


21 april | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M3F1 53759  MHC Best MF3 30   08:00  09:00 uit -   info
M6E1 53122  HC Oranje Rood Oranje-Rood ME4 30   10:30  11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M6E2 52759  HC Oranje Rood Oranje-Rood ME11    08:30  09:00 Veld 1  info
Fluiten: Kim van den Berkmortel (MB3) en Mila Dubbeldam (MB3)
M8E1 55793  HC Nova M8E1    09:15  10:00 Veld 2  info
Fluiten: Merel Adriaans (MA2) en Marieke Beerens (MA2)
M8E2 56765  Hockey Phoenix Belgie Phoenix (BE) M8E1 50   08:40  10:00 uit -   info
M8E3 56828  HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E7 30   10:00  11:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J8E1 55184  HOCKEY HEEZE J8E1    09:30  10:00 Veld 2  info
Fluiten: Daan Dieteren (JB1) en Max van den Berkmortel (JB1)

21 april | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 42854  HC Eindhoven MA2    15:15  15:45 Veld 1  info
Fluiten: Wieneke de Groot (Dames 1 Bekercompetitie Ronde 3) en Inge Krimpenfort (Dames 1)
MA2 43491  HC Eindhoven MA5 30   13:30  14:30 uit -   info
MB2 45557  HC Nova MB2 65   10:25  12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB4 45416  HC Mierlo MB6    14:15  14:45 Veld 2  info
Fluiten: Anique Meeuws (Dames 4) en Loes Mutsers (Dames 4)
MB5 45399  HV Weert MB4 30   10:00  11:00 uit -   info
MC1 46708  Tegelen MC1 40   07:50  09:30 uit -   info
MC2 46259  HC Cranendonck MC2    12:30  13:00 Veld 2  info
Fluiten: Lotje Horst (Dames 5) en Evie Kusters (Dames 5)
* AFGELAST *
MC3 46768  MHCV MC2 40   09:20  10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC4 47096  Hockey Geldrop MC6 30   12:15  13:15 uit -   info
MD1 47926  MHC Best MD1 30   09:15  10:45 uit -   info
MD2 48094  Hockeer MD1 65   09:55  11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD3 48463  HC Horst MD2 40   10:20  11:30 uit -   info
MD4 49205  HC Scoop MD5    10:00  10:30 Veld 1  info
Fluiten: Claire Velings (MA2) en Mira van Keulen (MB3)
 
JB1 50865  HC Oranje Rood Oranje-Rood JB6    15:45  16:15 Veld 2  info
Fluiten: Pim van Helmond (Heren 2) en Guyon de Lau (Heren 2)
JC1 41452  HC Nova JC1    13:30  14:00 Veld 1  info
Fluiten: Paul Sanders (Heren 2) en Jeroen Schonberger (Heren 2)
* AFGELAST *
JC2 41947  HC Nova JC2 65   08:40  10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD1 42094  HV Weert JD1    11:00  11:30 Veld 2  info
Fluiten: Maurits Prinsen (Heren 1 Jong) en Teun Wismans (Heren 1 Jong)