Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

zo 14-04  Preuvenement
vr 10-05  Pubquiz
za 22-06  Jongste Jeugd Seizoe
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Cyriel Pauwels 18-03
Stan Bakens 19-03
Zoƫ Dujardin 19-03
Bente Noten 19-03
Mirna Vervoordeldonk 20-03
Esther van den Bogaart 21-03
Wedstrijdschema

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 31 mrt - zon 16 jun - zat 25 mei - zat 18 mei


laat schema zien voor  


27 januari | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E2 zaal 37952  Nuenen M8E2 30   12:30  13:30 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
M8E2 zaal 37921  HC Boekel M8 MIX 30   14:00  15:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 29693  ZAAL Mierlo MA3 - Oranje-Rood MA5  18:50  18:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 29266  ZAAL Heeze MA1 - Oranje-Rood MA3  16:20  16:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 36472  ZAAL Cranendonck MD2 - Scoop MD5  10:20  10:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 37851  ZAAL Boekel M8 MIX - HOD M8E2 30   13:30  14:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 37888  ZAAL Nuenen M8E2 - HOD M8E2 30   14:00  14:30 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 37133  ZAAL DVS J8E1 - Son J8E1 30   16:30  17:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 37143  ZAAL Nuenen J8E2 - DVS J8E1 30   16:00  16:30 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 31997  ZAAL Rosmalen MD1 - Breda MD1  12:50  12:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
J8E1 zaal 37115  HTCSON Hockey J8E1 30   15:00  16:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
J8E1 zaal 37125  Nuenen J8E2 30   16:30  17:30 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1

27 januari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MA1 Zaal 29029  HOCKEY HEEZE MA1  2  1 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MA1 Zaal 29471  HC Oranje Rood Oranje-Rood MA3  2  2 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MA2 Zaal 29921  HC Oranje Rood Oranje-Rood MA5  0  9 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MA2 Zaal 30145  HC Mierlo MA3  2  4 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB2 Zaal 29379  HC Scoop MB2 70   5  6 GRONSVELD
Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1
MB2 Zaal 29178  Hockeer MB1 70   3  5 GRONSVELD
Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1
MC2 Zaal 30479  Hockeyclub Blerick MC2 30   0  3 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
MC2 Zaal 30916  HC Mierlo MC3 30   5  3 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
MD1 Zaal 31786  BH&BC Breda MD1  9  3 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD1 Zaal 32207  Rosmalen MD1  2  3 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD5 zaal 36676  HC Scoop MD5  5  1 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD5 zaal 36900  HC Cranendonck MD2  1  6 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

27 januari | SR

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Heren 1 Jong Zaal 30768  HC Etten-Leur HJ1  2  3 ETTEN-LEUR
Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1