Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Evi Killaars 14-12
Suus Hurkmans 14-12
Faja van der Lee 14-12
Erik Verberne 15-12
Lotte Verbeem 15-12
Karlijn van den Oever 16-12
Wedstrijdschema

zat 14 dec - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr - zat 18 apr - zat 9 mei - zat 16 mei


laat schema zien voor  


15 december | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 30180  ZAAL Weert MC3 - Maastricht MC5  12:50  12:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 36291  ZAAL Eersel MD1 - HOD MD1  10:20  10:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 36098  ZAAL Basko MC7 - Scoop MC4  15:50  15:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

15 december | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MC1 Zaal 33238  V.M.H.C. Basko MC1  14:20  14:50 MEERSSEN
Papierfabriek, De
Weert 78poort4
6231SB MEERSSEN
hal: Veld 1
MC1 Zaal 33652  HV Meerssen MC1  13:30  14:00 MEERSSEN
Let op: Uittenue mee!   
Papierfabriek, De
Weert 78poort4
6231SB MEERSSEN
hal: Veld 1
MC3 Zaal 30370  Maastrichtse Hockey Club MHC MC5  13:10  13:40 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC3 Zaal 30575  HV Weert MC3  11:30  12:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC4 Zaal 35897  HC Scoop MC4  16:10  16:40 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC4 Zaal 35692  V.M.H.C. Basko MC7  14:30  15:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD1 Zaal 36481  H.O.D. MD1  10:40  11:10 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD1 Zaal 36686  Eersel MD1  09:00  09:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD2 Zaal 34453  HC Eindhoven MD4 40   12:40  13:50 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
MD2 Zaal 34630  Liempde MD3 40   11:50  13:00 LIEMPDE
Pius X-A
Oude Dijk 90
5298BE LIEMPDE
hal: veld 1
 
JC1 Zaal 32258  V.M.H.C. Basko JC1 50   11:00  12:20 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
JC1 Zaal 32044  R.H.C. Concordia JC1 50   11:50  13:10 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
JD1 Zaal 31297  MHC Boxmeer JD1 40   13:10  14:20 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
JD1 Zaal 31702  Tegelen JD1 40   12:20  13:30 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1

15 december | SR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Heren 1 Jong Zaal 35167  HC Eindhoven HJ1  18:40  19:10 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
Heren 1 Jong Zaal 34962  HCAS HJ2  17:00  17:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
Heren 2 Jong Zaal 34962  HCAS HJ1  17:00  17:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
Heren 2 Jong Zaal 35372  HC Eindhoven HJ1  17:50  18:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1