Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Evi Killaars 14-12
Suus Hurkmans 14-12
Faja van der Lee 14-12
Erik Verberne 15-12
Lotte Verbeem 15-12
Karlijn van den Oever 16-12
Wedstrijdschema

zat 14 dec - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr - zat 18 apr - zat 9 mei - zat 16 mei


laat schema zien voor  


21 december | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 zaal 37265  H.O.D. M8E1 30   09:00  10:00 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
M8E1 zaal 37204  Nuenen M8E3 30   08:00  09:00 NUENEN
Hongerman
Hoge Brake 3
5672GJ NUENEN
hal: veld 1
M8E2 zaal 37035  HOB Bakel M8E1 30   08:30  09:30 BAKEL
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
M8E2 zaal 37055  Nuenen M8E4 30   08:00  09:00 BAKEL
Zand, Het
Geneneind 2 E
5761RH BAKEL
hal: veld 1
ZAALBLOK 34409  ZAAL Weert MA1 - Uden MA1  18:20  18:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 34432  ZAAL Hopbel MD3 - Eersel MD3  12:50  12:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 34220  ZAAL Liempde MD3 - Best MD3  10:20  10:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 32220  ZAAL Scoop MC3 - Maastricht MC5  15:50  15:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

21 december | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 Zaal 34806  HV Weert MA1  18:40  19:10 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MA1 Zaal 34601  Hockey Club Uden MA1  17:00  17:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB1 Zaal 36367  MHC Best MB1 30   13:50  14:50 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 1, OR
MB1 Zaal 36775  HC Oranje Rood MB4 30   13:00  14:00 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 1, OR
MC3 Zaal 32007  Maastrichtse Hockey Club MHC MC5  16:10  16:40 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC3 Zaal 32420  HC Scoop MC3  14:30  15:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD2 Zaal 33810  MHC Best MD3  09:00  09:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD2 Zaal 34015  Liempde MD3  10:40  11:10 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD3 Zaal 34837  SMHC De Hopbel MD3  13:10  13:40 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD3 Zaal 34632  Eersel MD3  11:30  12:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
 
JD1 Zaal 35800  Hockeyclub Peel & Maas JD1 30   10:40  11:40 PANNINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Piushof
Piushof 137
5981VW PANNINGEN
hal: Peel en Maas
JD1 Zaal 36001  MHCV JD1 30   09:50  10:50 PANNINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Piushof
Piushof 137
5981VW PANNINGEN
hal: Peel en Maas