Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 22-06  Jongste Jeugd Seizoe
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Maud Berkers 16-02
Rietje Claassen 17-02
Yaniek Schriks 17-02
Maud Rooijackers 18-02
Nicole van Dongen 19-02
Gerton van Loon 20-02
Wedstrijdschema

zat 23 feb - zon 17 feb - zon 10 mrt - zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 24 feb


laat schema zien voor  


16 februari | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E2 zaal 37634  HC Boekel M8 MIX 45   08:45  10:00 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 1
M8E2 zaal 37704  H.O.D. M8E2 45   09:15  10:30 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM BOEKEL
hal: veld 1

16 februari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB1 Zaal 36563  Tegelen MB1 25   14:25  15:20 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
MB1 Zaal 37039  HC Helmond MB1 25   13:35  14:30 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
MB2 Zaal 28066  Hockey Geldrop MB2 30   14:40  15:40 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
MB2 Zaal 28264  Hockeer MB1 30   13:50  14:50 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
MB3 Zaal 33228  R.H.C. Concordia MB3 40   15:10  16:20 VENLO
Let op: Uittenue mee!   
Rijnbeekhal
Rijnbeekstraat 1
5913GA VENLO
hal: Venlo
MB3 Zaal 33427  Venlo MB2 40   16:00  17:10 VENLO
Rijnbeekhal
Rijnbeekstraat 1
5913GA VENLO
hal: Venlo
MD5 zaal 29495  Tegelen MD3 40   12:00  13:10 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
MD5 zaal 29290  HC Cranendonck MD2 40   11:10  12:20 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
 
JD1 Zaal 39762  HC Oranje Rood Oranje-Rood JD5 30   08:00  09:00 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR
JD1 Zaal 39769  MHCV JD1 30   08:50  09:50 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 3, OR