Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 22-06  Jongste Jeugd Seizoe
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Maud Berkers 16-02
Rietje Claassen 17-02
Yaniek Schriks 17-02
Maud Rooijackers 18-02
Nicole van Dongen 19-02
Gerton van Loon 20-02
Wedstrijdschema

zat 23 feb - zon 17 feb - zon 10 mrt - zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 24 feb


laat schema zien voor  


17 februari | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 36418  ZAAL Scoop JB2 - Heeze JB1 30   16:20  16:50 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 36219  ZAAL Mierlo MA1 - Basko MA1  18:35  18:35 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 35591  ZAAL Geldrop MD3 - HOD MD3 30   09:35  10:05 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 38115  ZAAL Nova MC3 - Concordia MC2  16:05  16:05 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

17 februari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 Zaal 35985  V.M.H.C. Basko MA1  18:55  19:25 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MA1 Zaal 35759  HC Mierlo MA1  17:15  17:45 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MA2 Zaal 28584  Hockey Geldrop MA4 30   13:45  14:45 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
MA2 Zaal 28355  Hockeyclub Blerick MA1 30   14:35  15:35 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
MB4 zaal 33421  MHCV MB3 40   09:45  10:55 VENRAY
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
MB4 zaal 33210  Tegelen MB4 40   08:55  10:05 VENRAY
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
MC1 Zaal 38111  R.H.C. Concordia MC2  14:45  15:15 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC1 Zaal 38116  HC Nova MC3  16:25  16:55 ASTEN
Let op: Uittenue mee!   
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD1 Zaal 36459  B.H.V. Push MD21C  09:20  09:50 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
MD1 Zaal 36706  HC Tilburg MD1  10:10  10:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
MD3 Zaal 35119  Hockey Geldrop MD3 30   08:15  09:15 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
MD3 Zaal 35346  H.O.D. MD3 30   09:55  10:55 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
MD4 Zaal 29288  MHC Boxmeer MD3 30   13:35  14:35 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
MD4 Zaal 29506  HC Mierlo MD5 30   14:25  15:25 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
 
JB1 Zaal 36637  HOCKEY HEEZE JB1 30   16:40  17:40 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
JB1 Zaal 36861  HC Scoop JB2 30   15:00  16:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
JC1 Zaal 39804  Hockeer JC1  17:20  17:50 HEERLEN
Let op: Uittenue mee!   
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1
JC1 Zaal 39812  HC Nuth JC1  18:10  18:40 HEERLEN
A Gene Bek
Tacitusstraat 130
6417TZ HEERLEN
hal: Veld 1

17 februari | SR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 2019021701  HCAS Dames 2    11:30  12:30 Veld 1  info
Oefenwedstrijd (ovb-Jeannette Hartog)
 
Heren 1 Jong Zaal 34137  HC Etten-Leur HJ1  14:20  14:50 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1A, Push
Heren 1 Jong Zaal 33914  B.H.V. Push HJ1  15:10  15:40 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1A, Push