Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Evi Killaars 14-12
Suus Hurkmans 14-12
Faja van der Lee 14-12
Erik Verberne 15-12
Lotte Verbeem 15-12
Karlijn van den Oever 16-12
Wedstrijdschema

zat 14 dec - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr - zat 18 apr - zat 9 mei - zat 16 mei


laat schema zien voor  


4 januari | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E2 zaal 36985  HTCSON Hockey M8E3  11:00  11:30 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 2
M8E2 zaal 36965  H.O.D. M8E3  10:00  10:30 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 33231  ZAAL Oranje-Rood MC6 - Meerssen MC2  15:50  15:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 32245  ZAAL Tegelen/Venlo JC3 - Nova JC1  13:20  13:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 34332  ZAAL Basko MB3 - DVS MB1  18:20  18:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

4 januari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB2 Zaal 33910  DVS MB1  18:40  19:10 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB2 Zaal 34115  V.M.H.C. Basko MB3  17:00  17:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC2 Zaal 33646  HC Oranje Rood MC6  14:30  15:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC2 Zaal 33443  HV Meerssen MC2  16:10  16:40 ASTEN
Let op: Uittenue mee!   
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD2 Zaal 30346  V.M.H.C. Basko MD2 30   11:10  12:10 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
MD2 Zaal 30141  MHC Best MD3 30   10:20  11:20 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
MD3 Zaal 29307  SMHC De Hopbel MD3  10:40  11:10 SCHIJNDEL
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
MD3 Zaal 28882  Sint Oedenrode MD4  09:50  10:20 SCHIJNDEL
Zuideinderparkhal
Rooiseheide 14
5481SG SCHIJNDEL
hal: Hopbel
 
JC2 zaal 32451  Tegelen JC3  12:00  12:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
JC2 zaal 32043  HC Nova JC1  13:40  14:10 ASTEN
Let op: Uittenue mee!   
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1