Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Geert Berkvens
Trainer Sjors de Jong
Manager Iris Berkvens
Aanvoerder Renée Beijers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D5 Don Quishoot D3 14:45
Geel-Zwart D3 HOD D3 13:00
Maastricht D3 Geldrop D3-O 11:00
Nova D2-O Delta Venlo D3 11:00
Oranje-Rood D9 Oranje-Rood D8 12:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCAS D2 10 30 10 0 0
2 Delta Venlo D3 9 22 7 1 1
3 Eindhoven D5 9 18 6 0 3
4 Maastricht D3 9 16 5 1 3
5 Oranje-Rood D8 9 15 5 0 4
6 Don Quishoot D3 9 15 5 0 4
7 Nova D2 9 10 3 1 5
8 Geldrop D3 9 9 3 0 6
9 Geel-Zwart D3 9 6 2 0 7
10 Oranje-Rood D9 9 4 1 1 7
11 HOD D3 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D3 n.n.b thuis
20 mrt Hockey Geldrop D3 n.n.b uit
27 mrt HC Oranje Rood D9 n.n.b thuis
3 apr Don Quishoot D3 n.n.b uit
10 apr HC Nova D2 n.n.b thuis
24 apr HC Delta Venlo D3 n.n.b uit
8 mei HC Eindhoven D5 n.n.b thuis
15 mei HC Oranje Rood D8 n.n.b uit
22 mei Maastrichtse Hockey Club MHC D3 n.n.b thuis
29 mei H.O.D. D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Delta Venlo D3 Eindhoven D5 3-2
HOD D3 Oranje-Rood D9 1-7
Don Quishoot D3 Maastricht D3 4-7
Oranje-Rood D8 Nova D2-O 2-0
Geel-Zwart D3 HCAS D2-O 2-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
HCAS D2-O Geldrop D3-O 1-0
Oranje-Rood D9 Geel-Zwart D3 0-1
Maastricht D3 Delta Venlo D3 3-3
Eindhoven D5 Oranje-Rood D8 3-1
Nova D2-O HOD D3 0-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D9 HCAS D2-O 0-6
Don Quishoot D3 Geldrop D3-O 6-1
Oranje-Rood D8 Maastricht D3 0-5
HOD D3 Eindhoven D5 2-5
Geel-Zwart D3 Nova D2-O 0-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Eindhoven D5 Geel-Zwart D3 4-2
Geldrop D3-O Delta Venlo D3 1-4
Nova D2-O Oranje-Rood D9 0-0
Maastricht D3 HOD D3 2-0
HCAS D2-O Don Quishoot D3 5-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Delta Venlo D3 Don Quishoot D3 2-0
Nova D2-O HCAS D2-O 0-4
Oranje-Rood D8 Geldrop D3-O 6-1
Geel-Zwart D3 Maastricht D3 5-3
VRIJDAG 15 OKTOBER 2021
Oranje-Rood D9 Eindhoven D5 0-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Geldrop D3-O HOD D3 2-0
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D8 1-3
Eindhoven D5 Nova D2-O 4-0
Maastricht D3 Oranje-Rood D9 2-1
HCAS D2-O Delta Venlo D3 4-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
HOD D3 Don Quishoot D3 2-4
Oranje-Rood D8 Delta Venlo D3 1-3
Eindhoven D5 HCAS D2-O 1-3
Nova D2-O Maastricht D3 4-2
Geel-Zwart D3 Geldrop D3-O 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Geldrop D3-O Oranje-Rood D9 2-1
Delta Venlo D3 HOD D3 3-0
Don Quishoot D3 Geel-Zwart D3 2-0
Maastricht D3 Eindhoven D5 7-0
HCAS D2-O Oranje-Rood D8 5-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Geel-Zwart D3 Delta Venlo D3 2-3
HOD D3 Oranje-Rood D8 2-5
Maastricht D3 HCAS D2-O 2-3
Oranje-Rood D9 Don Quishoot D3 1-3
Nova D2-O Geldrop D3-O 3-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D9 4-1
Don Quishoot D3 Nova D2-O 5-3
HOD D3 HCAS D2-O 0-4
Oranje-Rood D8 Geel-Zwart D3 3-2
Geldrop D3-O Eindhoven D5 1-3