Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

de agenda is leeg
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Amber Boerekamp 21-10
Jaap Habets 21-10
Aenne Kager 21-10
Hieke van der Pol 22-10
Sam Feijen 22-10
Jordi Arts 25-10

terug naar vorige pagina


Dames1Jong

Teamfoto

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 okt 202010251 !Oefenwedstrijd
11:00 11:30 thuis Veld 2
  11:30-14:30 Oefen 3kamp HCAS Dames 3, Dames 1Jong en MA3 (John vd Berkmortel). 
15 nov 12075 R.H.C. Concordia DJ1
12:15 12:45 thuis Veld 1
22 nov 12077 HC Helmond DJ6
30
uit route
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia DJ1 6 12 4 0 2 21 9 0
2 Helmond DJ7 5 10 3 1 1 16 8 0
3 Geldrop DJ4 5 10 3 1 1 14 6 0
4 HCAS DJ1 5 8 2 2 1 15 7 0
5 Basko DJ2 5 6 2 0 3 9 11 0
6 Helmond DJ6 5 5 1 2 2 9 13 0
7 Geldrop DJ3 5 0 0 0 5 4 34 0

Uitslagenmatrix
  HCAS DJ1Concordia DJ1Geldrop DJ3Basko DJ2Geldrop DJ4Helmond DJ6Helmond DJ7
HCAS DJ1   5-1 1-1
Concordia DJ1 2-1   9-2 2-1
Geldrop DJ3 1-6   0-7 1-9
Basko DJ2 3-0   3-2
Geldrop DJ4 2-1 2-1  
Helmond DJ6 1-6 2-2   3-1
Helmond DJ7 2-2 2-1 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Helmond DJ7 Geldrop DJ4 2-1 Definitief
.. Helmond DJ6 Concordia DJ1 1-6 Definitief
.. Geldrop DJ3 HCAS DJ1 1-6 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Geldrop DJ3 Helmond DJ7 1-9 Definitief
.. Concordia DJ1 HCAS DJ1 2-1 Definitief
.. Geldrop DJ4 Basko DJ2 2-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Helmond DJ7 Concordia DJ1 2-1 Definitief
.. HCAS DJ1 Helmond DJ6 1-1 Definitief
.. Basko DJ2 Geldrop DJ3 3-0 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Helmond DJ6 Helmond DJ7 3-1 Definitief
.. Geldrop DJ3 Geldrop DJ4 0-7 Definitief
.. Concordia DJ1 Basko DJ2 2-1 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Helmond DJ7 HCAS DJ1 2-2 Definitief
.. Geldrop DJ4 Concordia DJ1 2-1 Definitief
.. Basko DJ2 Helmond DJ6 3-2 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. HCAS DJ1 Basko DJ2 5-1 Definitief
.. Helmond DJ6 Geldrop DJ4 2-2 Definitief
.. Concordia DJ1 Geldrop DJ3 9-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Basko DJ2 Geldrop DJ4 Sportp. 'De Korze'
  HCAS DJ1 Concordia DJ1 12:45 Sportp.'t Root'
  Helmond DJ7 Geldrop DJ3 Sportp. 'De Warande'
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Concordia DJ1 Helmond DJ7 Sportp. Hammerveld
  Geldrop DJ3 Basko DJ2 17:00 Sportpark 'De Bronzenwei'
  Helmond DJ6 HCAS DJ1 Sportp. 'De Warande'