Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Britt Weekers 17-01
Janske Jeuken 17-01
Jill Van Mierlo 17-01
Nora Sabbar 17-01
Floris Timmermans 19-01
Ton van Empel 20-01

terug naar vorige pagina


MA3 Zaal

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 35823 Hockey Geldrop MA4
30
09:00 10:00 thuis Veka Sporthal
  Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
 
2 feb 35618 HTCSON Hockey MA4
30
10:40 11:40 thuis Veka Sporthal
  Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
 
8 feb 28254 Eersel MA2
30
12:30 13:30 uit Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
 
8 feb 28666 Sint Oedenrode MA2
30
13:20 14:20 uit Kraanvogel, De
  Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MA3 8 21 7 0 1 42 18 0
2 Oedenrode MA2 6 13 4 1 1 22 12 0
3 Eersel MA2 6 12 4 0 2 27 11 0
4 Son MA4 6 10 3 1 2 10 19 0
5 Geldrop MA4 6 6 2 0 4 16 18 0
6 Geel-Zwart MA4 4 0 0 0 4 9 22 0
7 Eindhoven MA6 6 0 0 0 6 7 33 0

Uitslagenmatrix
  Oedenrode MA2Eindhoven MA6Eersel MA2Geel-Zwart MA4Geldrop MA4Son MA4HCAS MA3
Oedenrode MA2   3-5 4-1 4-0 1-1
Eindhoven MA6   1-6 1-7 1-2 2-6
Eersel MA2 5-1   1-2
Geel-Zwart MA4   3-6
Geldrop MA4 3-5   1-3 3-4
Son MA4 1-9 3-2   0-5
HCAS MA3 2-5 7-1 3-1 9-3  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Eindhoven MA6 Eersel MA2 1-6 Definitief
.. HCAS MA3 Oedenrode MA2 2-5 Definitief
.. Son MA4 Eersel MA2 1-9 Definitief
.. Geel-Zwart MA4 HCAS MA3 3-6 Definitief
.. Oedenrode MA2 Geel-Zwart MA4 4-1 Definitief
.. Eindhoven MA6 Son MA4 1-2 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Eersel MA2 Eindhoven MA6 5-1 Definitief
.. HCAS MA3 Eersel MA2 3-1 Definitief
.. Eindhoven MA6 HCAS MA3 2-6 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. HCAS MA3 Eindhoven MA6 7-1 Definitief
.. Geldrop MA4 HCAS MA3 3-4 Definitief
.. Eindhoven MA6 Geldrop MA4 1-7 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. Oedenrode MA2 Eersel MA2 3-5 Definitief
.. Eersel MA2 Geldrop MA4 1-2 Definitief
.. Oedenrode MA2 Geldrop MA4 4-0 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. HCAS MA3 Geel-Zwart MA4 9-3 Definitief
.. Son MA4 HCAS MA3 0-5 Definitief
.. Son MA4 Geel-Zwart MA4 3-2 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Geldrop MA4 Son MA4 1-3 Definitief
.. Geldrop MA4 Oedenrode MA2 3-5 Definitief
.. Oedenrode MA2 Son MA4 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Eersel MA2 Geel-Zwart MA4 14:10 Kraanvogel, De
  Eersel MA2 Son MA4 12:30 Kraanvogel, De
  Geel-Zwart MA4 Son MA4 13:20 Kraanvogel, De
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Eindhoven MA6 Geel-Zwart MA4 17:35 Kievit, De
  Geldrop MA4 Eindhoven MA6 16:45 Kievit, De
  Geldrop MA4 Geel-Zwart MA4 18:25 Kievit, De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Geel-Zwart MA4 Oedenrode MA2 14:00 Zwijsen Sporthal
  Geel-Zwart MA4 Eindhoven MA6 15:40 Zwijsen Sporthal
  HCAS MA3 Geldrop MA4 10:00 Veka Sporthal
  HCAS MA3 Son MA4 11:40 Veka Sporthal
  Oedenrode MA2 Eindhoven MA6 14:50 Zwijsen Sporthal
  Son MA4 Geldrop MA4 10:50 Veka Sporthal
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Eersel MA2 HCAS MA3 13:30 Kraanvogel, De
  Eersel MA2 Oedenrode MA2 15:10 Kraanvogel, De
  Oedenrode MA2 HCAS MA3 14:20 Kraanvogel, De
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Eindhoven MA6 Oedenrode MA2 17:35 Landing, De
  Son MA4 Eindhoven MA6 16:45 Landing, De
  Son MA4 Oedenrode MA2 18:25 Landing, De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Geel-Zwart MA4 Geldrop MA4 19:40 Bunders, De
  Geel-Zwart MA4 Eersel MA2 18:00 Bunders, De
  Geldrop MA4 Eersel MA2 18:50 Bunders, De