Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Britt Weekers 17-01
Janske Jeuken 17-01
Jill Van Mierlo 17-01
Nora Sabbar 17-01
Floris Timmermans 19-01
Ton van Empel 20-01

terug naar vorige pagina


JC1 Zaal

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan 34503 HC Oranje Rood Oranje-Rood JC4
40
13:40 14:50 uit Gulick, De
  Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
 
25 jan 34709 Tegelen / Venlo JC2
40
12:50 14:00 uit Gulick, De
  Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
 
9 feb 31429 HC Oranje Rood JC4
35
12:45 13:50 thuis Op den Das
  Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
 
9 feb 31638 HV Weert JC1
35
13:35 14:40 uit Op den Das
  Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko JC1 8 24 8 0 0 47 7 0
2 HCAS JC1 8 15 5 0 3 36 22 0
3 Weert JC1 6 7 2 1 3 8 12 0
4 Meerssen JC1 6 5 1 2 3 13 17 0
5 Oranje-Rood JC4 4 4 1 1 2 12 12 0
6 Concordia JC1 6 4 1 1 4 15 44 0
7 Tegelen JC2 4 1 0 1 3 2 19 0

Uitslagenmatrix
  Basko JC1Concordia JC1Weert JC1Tegelen / Venlo JC2HCAS JC1Meerssen JC1Oranje-Rood JC4
Basko JC1   11-1 5-0 4-2
Concordia JC1 0-10   4-6 3-3 1-9
Weert JC1 1-2   1-1 2-0
Tegelen / Venlo JC2 1-4   0-6
HCAS JC1 2-5 5-6 2-0 8-0   8-1
Meerssen JC1 2-3  
Oranje-Rood JC4 0-6 2-4 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Basko JC1 Concordia JC1 11-1 Definitief
.. Oranje-Rood JC4 Basko JC1 0-6 Definitief
.. Concordia JC1 Oranje-Rood JC4 1-9 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Oranje-Rood JC4 Meerssen JC1 1-1 Definitief
.. HCAS JC1 Concordia JC1 5-6 Definitief
.. Weert JC1 Meerssen JC1 2-0 Definitief
.. Basko JC1 HCAS JC1 4-2 Definitief
.. Concordia JC1 Basko JC1 0-10 Definitief
.. Oranje-Rood JC4 Weert JC1 2-4 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Tegelen / Venlo JC2 Meerssen JC1 0-6 Definitief
.. HCAS JC1 Tegelen / Venlo JC2 8-0 Definitief
.. HCAS JC1 Meerssen JC1 8-1 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Weert JC1 Tegelen / Venlo JC2 1-1 Definitief
.. Basko JC1 Weert JC1 5-0 Definitief
.. Tegelen / Venlo JC2 Basko JC1 1-4 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Concordia JC1 HCAS JC1 4-6 Definitief
.. Concordia JC1 Meerssen JC1 3-3 Definitief
.. Meerssen JC1 HCAS JC1 2-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. HCAS JC1 Weert JC1 2-0 Definitief
.. Weert JC1 Basko JC1 1-2 Definitief
.. HCAS JC1 Basko JC1 2-5 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Concordia JC1 Weert JC1 12:20 Apollohal
  Meerssen JC1 Weert JC1 13:10 Apollohal
  Meerssen JC1 Concordia JC1 11:30 Apollohal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Oranje-Rood JC4 HCAS JC1 14:50 Gulick, De
  Tegelen / Venlo JC2 Oranje-Rood JC4 15:40 Gulick, De
  Tegelen / Venlo JC2 HCAS JC1 14:00 Gulick, De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Basko JC1 Meerssen JC1 13:30 Heiberg, De
  Basko JC1 Oranje-Rood JC4 15:10 Heiberg, De
  Meerssen JC1 Oranje-Rood JC4 14:20 Heiberg, De
  Tegelen / Venlo JC2 Weert JC1 14:00 Gulick, De
  Tegelen / Venlo JC2 Concordia JC1 15:40 Gulick, De
  Weert JC1 Concordia JC1 14:50 Gulick, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Basko JC1 Tegelen / Venlo JC2 14:50 Apollohal
  HCAS JC1 Oranje-Rood JC4 13:50 Op den Das
  Meerssen JC1 Tegelen / Venlo JC2 15:40 Apollohal
  Meerssen JC1 Basko JC1 14:00 Apollohal
  Weert JC1 Oranje-Rood JC4 13:00 Op den Das
  Weert JC1 HCAS JC1 14:40 Op den Das
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Concordia JC1 Tegelen / Venlo JC2 12:20 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood JC4 Concordia JC1 11:30 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood JC4 Tegelen / Venlo JC2 13:10 Indoorsportcentrum