Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Britt Weekers 17-01
Janske Jeuken 17-01
Jill Van Mierlo 17-01
Nora Sabbar 17-01
Floris Timmermans 19-01
Ton van Empel 20-01

terug naar vorige pagina


MB1 Zaal

Teamfoto

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 jan 28782 R.H.C. Concordia MB1
60
15:50 17:20 thuis Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
19 jan 28582 HC Nova MB1
60
16:40 18:10 uit Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
26 jan 33087 HC Scoop MB1
0
16:30 17:00 thuis Schop, De
  Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
 
26 jan 32906 MHC Boxmeer MB1
0
18:10 18:40 uit Schop, De
  Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
 
1 feb 35573 MHC Best MB1
0
11:50 12:20 uit Fletcherhal Sittard
  Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
 
1 feb 35364 HC Scoop MB1
0
12:40 13:10 uit Fletcherhal Sittard
  Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
 
9 feb 29628 R.H.C. Concordia MB1
50
12:40 14:00 uit Herteheym
  Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
 
9 feb 29807 HC Oranje Rood MB4
50
13:30 14:50 thuis Herteheym
  Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Boxmeer MB1 6 11 3 2 1 18 11 0
2 Scoop MB1 6 10 3 1 2 17 15 0
3 HCAS MB1 4 8 2 2 0 12 9 0
4 Concordia MB1 4 7 2 1 1 12 9 0
5 Best MB1 6 6 1 3 2 19 22 0
6 Nova MB1 4 4 1 1 2 12 11 0
7 Oranje-Rood MB4 6 2 0 2 4 14 27 0

Uitslagenmatrix
  Best MB1Boxmeer MB1Concordia MB1Scoop MB1HCAS MB1Nova MB1Oranje-Rood MB4
Best MB1   2-3 1-6 6-6
Boxmeer MB1 2-2   6-2
Concordia MB1 3-3   3-2 3-0
Scoop MB1 0-2 4-3   3-3 5-2
HCAS MB1 3-3 3-2   4-2
Nova MB1 1-3  
Oranje-Rood MB4 2-5 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Nova MB1 Boxmeer MB1 1-3 Definitief
.. HCAS MB1 Nova MB1 4-2 Definitief
.. HCAS MB1 Boxmeer MB1 3-2 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Scoop MB1 Concordia MB1 4-3 Definitief
.. Scoop MB1 Oranje-Rood MB4 5-2 Definitief
.. Concordia MB1 Oranje-Rood MB4 3-0 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Concordia MB1 Boxmeer MB1 3-3 Definitief
.. Scoop MB1 Boxmeer MB1 0-2 Definitief
.. Concordia MB1 Scoop MB1 3-2 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. HCAS MB1 Best MB1 3-3 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 Best MB1 2-5 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 HCAS MB1 2-2 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Best MB1 Nova MB1 1-6 Definitief
.. Best MB1 Scoop MB1 2-3 Definitief
.. Scoop MB1 Nova MB1 3-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Boxmeer MB1 Oranje-Rood MB4 6-2 Definitief
.. Best MB1 Oranje-Rood MB4 6-6 Definitief
.. Boxmeer MB1 Best MB1 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  HCAS MB1 Concordia MB1 17:20 Varenbeuk
  Nova MB1 Concordia MB1 16:30 Varenbeuk
  Nova MB1 HCAS MB1 18:10 Varenbeuk
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Best MB1 Concordia MB1 14:30 Naesten Best
  Boxmeer MB1 HCAS MB1 18:40 Schop, De
  Boxmeer MB1 Scoop MB1 17:50 Schop, De
  Concordia MB1 Nova MB1 15:20 Naesten Best
  HCAS MB1 Scoop MB1 17:00 Schop, De
  Nova MB1 Best MB1 16:10 Naesten Best
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Best MB1 HCAS MB1 12:20 Fletcherhal Sittard
  Boxmeer MB1 Nova MB1 17:20 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB4 Boxmeer MB1 18:10 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB4 Nova MB1 16:30 Indoorsportcentrum
  Scoop MB1 Best MB1 11:30 Fletcherhal Sittard
  Scoop MB1 HCAS MB1 13:10 Fletcherhal Sittard
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Concordia MB1 HCAS MB1 14:00 Herteheym
  HCAS MB1 Oranje-Rood MB4 14:50 Herteheym
  Oranje-Rood MB4 Concordia MB1 15:40 Herteheym
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Best MB1 Boxmeer MB1 13:55 Hoogkoor, Het
  Boxmeer MB1 Concordia MB1 12:15 Hoogkoor, Het
  Concordia MB1 Best MB1 13:05 Hoogkoor, Het
  Nova MB1 Scoop MB1 9:15 Varenbeuk
  Nova MB1 Oranje-Rood MB4 10:55 Varenbeuk
  Oranje-Rood MB4 Scoop MB1 10:05 Varenbeuk