Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Britt Weekers 17-01
Janske Jeuken 17-01
Jill Van Mierlo 17-01
Nora Sabbar 17-01
Floris Timmermans 19-01
Ton van Empel 20-01

terug naar vorige pagina


MB2 Zaal

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 32065 H.V. HOCKEER MB2
70
14:00 15:40 thuis Vroendel, Het
  Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1
 
26 jan 32290 H.O.D. MB4
70
13:10 14:50 uit Vroendel, Het
  Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1
 
9 feb 31675 Hockey Geldrop MB2
30
16:15 17:15 uit Kievit, De
  Kievit, De
Linze 13
5667AH GELDROP
hal: Geldrop
 
9 feb 31450 HC Eindhoven MB4
30
17:05 18:05 thuis Kievit, De
  Kievit, De
Linze 13
5667AH GELDROP
hal: Geldrop
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Basko MB3 10 25 8 1 1 35 16 0
2 Geldrop MB2 6 13 4 1 1 21 14 0
3 Eindhoven MB4 8 12 4 0 4 23 20 0
4 Hockeer MB2 8 11 3 2 3 18 22 0
5 DVS MB1 6 8 2 2 2 15 17 0
6 HCAS MB2 8 7 2 1 5 19 26 0
7 HOD MB4 8 1 0 1 7 13 29 0

Uitslagenmatrix
  Eindhoven MB4Geldrop MB2HOD MB4DVS MB1Basko MB3Hockeer MB2HCAS MB2
Eindhoven MB4   4-1 2-3 5-2 3-1
Geldrop MB2   4-0 3-4 3-3
HOD MB4 4-5 2-3   2-2 0-1
DVS MB1 3-2   2-1
Basko MB3 3-0 2-3 4-1 5-2   1-1 3-0
Hockeer MB2 3-2 4-3 2-5   2-3
HCAS MB2 3-5 6-3 3-3 2-5  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. HCAS MB2 HOD MB4 6-3 Definitief
.. Geldrop MB2 HOD MB4 4-0 Definitief
.. HCAS MB2 Geldrop MB2 3-5 Definitief
.. Eindhoven MB4 Basko MB3 2-3 Definitief
.. Hockeer MB2 Basko MB3 2-5 Definitief
.. Eindhoven MB4 Hockeer MB2 5-2 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. DVS MB1 Eindhoven MB4 3-2 Definitief
.. HOD MB4 Eindhoven MB4 4-5 Definitief
.. HOD MB4 DVS MB1 2-2 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Geldrop MB2 Hockeer MB2 3-3 Definitief
.. Basko MB3 Hockeer MB2 1-1 Definitief
.. Basko MB3 Geldrop MB2 2-3 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Hockeer MB2 DVS MB1 4-3 Definitief
.. Basko MB3 HOD MB4 4-1 Definitief
.. Geldrop MB2 Basko MB3 3-4 Definitief
.. HOD MB4 Geldrop MB2 2-3 Definitief
.. Hockeer MB2 HCAS MB2 2-3 Definitief
.. DVS MB1 HCAS MB2 2-1 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Basko MB3 DVS MB1 5-2 Definitief
.. HCAS MB2 DVS MB1 3-3 Definitief
.. HCAS MB2 Basko MB3 2-5 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. HOD MB4 Hockeer MB2 0-1 Definitief
.. Hockeer MB2 Eindhoven MB4 3-2 Definitief
.. Eindhoven MB4 HOD MB4 4-1 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Basko MB3 HCAS MB2 3-0 Definitief
.. Basko MB3 Eindhoven MB4 3-0 Definitief
.. Eindhoven MB4 HCAS MB2 3-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Eindhoven MB4 Geldrop MB2 18:25 Kievit, De
  Eindhoven MB4 DVS MB1 17:35 Kievit, De
  Geldrop MB2 DVS MB1 16:45 Kievit, De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  HCAS MB2 Hockeer MB2 15:40 Vroendel, Het
  HOD MB4 HCAS MB2 14:50 Vroendel, Het
  Hockeer MB2 HOD MB4 14:00 Vroendel, Het
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  DVS MB1 Hockeer MB2 14:40 Hazzo, Het
  DVS MB1 Geldrop MB2 13:00 Hazzo, Het
  Hockeer MB2 Geldrop MB2 13:50 Hazzo, Het
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Geldrop MB2 HCAS MB2 17:15 Kievit, De
  Geldrop MB2 Eindhoven MB4 18:55 Kievit, De
  HCAS MB2 Eindhoven MB4 18:05 Kievit, De
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  DVS MB1 HOD MB4 15:30 Hazzo, Het
  DVS MB1 Basko MB3 17:10 Hazzo, Het
  HOD MB4 Basko MB3 16:20 Hazzo, Het