Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Britt Weekers 17-01
Janske Jeuken 17-01
Jill Van Mierlo 17-01
Nora Sabbar 17-01
Floris Timmermans 19-01
Ton van Empel 20-01

terug naar vorige pagina


MB3 Zaal

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 29002 R.H.C. Concordia MB3
30
13:20 14:20 uit Smeltkroes, De
  Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
 
1 feb 29406 HC Cranendonck MB2
30
14:10 15:10 uit Smeltkroes, De
  Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
 
16 feb 30016 HC Oranje Rood MB8
30
14:40 15:40 thuis Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
16 feb 29803 HOCKEY HEEZE MB3
30
13:50 14:50 uit Indoorsportcentrum
  Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MB3 7 13 4 1 2 22 20 0
2 Concordia MB3 4 12 4 0 0 18 3 0
3 Oranje-Rood MB8 6 12 4 0 2 19 11 0
4 Cranendonck MB2 7 12 4 0 3 23 18 0
5 Heeze MB3 4 4 1 1 2 10 16 0
6 Maastricht MB5 4 3 1 0 3 18 23 0
7 Scoop MB4 6 0 0 0 6 6 25 0

Uitslagenmatrix
  Concordia MB3Cranendonck MB2HCAS MB3Maastricht MB5Oranje-Rood MB8Heeze MB3Scoop MB4
Concordia MB3   3-1
Cranendonck MB2   3-4
HCAS MB3 0-6 6-3   2-2 2-1
Maastricht MB5 4-7 3-6   6-2
Oranje-Rood MB8 2-3 1-2 4-1   4-1
Heeze MB3 0-6 0-3 8-5  
Scoop MB4 0-4 1-5 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. HCAS MB3 Concordia MB3 0-6 Definitief
.. HCAS MB3 Heeze MB3 2-2 Definitief
.. Heeze MB3 Concordia MB3 0-6 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Heeze MB3 Cranendonck MB2 0-3 Definitief
.. Maastricht MB5 Cranendonck MB2 4-7 Definitief
.. Heeze MB3 Maastricht MB5 8-5 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Oranje-Rood MB8 HCAS MB3 4-1 Definitief
.. Scoop MB4 HCAS MB3 1-5 Definitief
.. Scoop MB4 Oranje-Rood MB8 1-4 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. HCAS MB3 Cranendonck MB2 6-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Scoop MB4 Cranendonck MB2 0-4 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 Cranendonck MB2 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 Scoop MB4 4-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Cranendonck MB2 Oranje-Rood MB8 3-4 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 Concordia MB3 2-3 Definitief
.. Concordia MB3 Cranendonck MB2 3-1 Definitief
.. Maastricht MB5 Scoop MB4 6-2 Definitief
.. Maastricht MB5 HCAS MB3 3-6 Definitief
.. HCAS MB3 Scoop MB4 2-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Cranendonck MB2 Heeze MB3 18:10 Pompenmaker, De
  Cranendonck MB2 Scoop MB4 17:20 Pompenmaker, De
  Heeze MB3 Scoop MB4 16:30 Pompenmaker, De
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Concordia MB3 Oranje-Rood MB8 14:00 Herteheym
  Maastricht MB5 Concordia MB3 15:40 Herteheym
  Oranje-Rood MB8 Maastricht MB5 14:50 Herteheym
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Concordia MB3 Heeze MB3 10:20 Fletcherhal Sittard
  Scoop MB4 Concordia MB3 9:30 Fletcherhal Sittard
  Scoop MB4 Heeze MB3 11:10 Fletcherhal Sittard
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Concordia MB3 HCAS MB3 14:20 Smeltkroes, De
  Cranendonck MB2 HCAS MB3 15:10 Smeltkroes, De
  Cranendonck MB2 Concordia MB3 13:30 Smeltkroes, De
  Heeze MB3 Oranje-Rood MB8 17:20 Geusselt, De
  Maastricht MB5 Oranje-Rood MB8 16:30 Geusselt, De
  Maastricht MB5 Heeze MB3 18:10 Geusselt, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Concordia MB3 Maastricht MB5 18:10 Herteheym
  Concordia MB3 Scoop MB4 16:30 Herteheym
  Scoop MB4 Maastricht MB5 17:20 Herteheym
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  HCAS MB3 Oranje-Rood MB8 15:40 Indoorsportcentrum
  Heeze MB3 HCAS MB3 14:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB8 Heeze MB3 14:00 Indoorsportcentrum