Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Sam Thijssens 29-01
Demi Verspeek 01-02
Ilse van Loon 01-02
Rob vd Wielen 02-02
Mathijs Leenen 02-02
Janne Verberne 02-02

terug naar vorige pagina


MD2 Zaal

Teamfoto

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 31547 Maastrichtse Hockey Club MHC MD6
0
10:10 10:40 uit Geusselt, De
  Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
hal: veld 1
 
1 feb 31350 HC Eindhoven MD4
0
09:20 09:50 thuis Geusselt, De
  Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
hal: veld 1
 
16 feb 28480 Maastrichtse Hockey Club MHC MD6
0
14:10 14:40 thuis Schop, De
  Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
 
16 feb 28275 Sint Oedenrode MD2
0
12:30 13:00 thuis Schop, De
  Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MD2 8 22 7 1 0 48 15 0
2 Basko MD2 10 17 5 2 3 34 21 0
3 Maastricht Md6 7 14 4 2 1 12 5 0
4 Oedenrode MD2 5 7 2 1 2 12 26 0
5 Liempde MD3 8 6 1 3 4 16 24 0
6 Eindhoven MD4 6 4 1 1 4 10 16 0
7 Best MD3 8 2 0 2 6 11 36 0

Uitslagenmatrix
  Eindhoven MD4Oedenrode MD2Basko MD2Best MD3HCAS MD2Liempde MD3Maastricht MD6
Eindhoven MD4   0-1 4-2 0-3 1-2
Oedenrode MD2   3-1 2-11
Basko MD2 5-2 8-0   3-3 0-3 2-1
Best MD3 1-7   3-8 1-1
HCAS MD2 5-5 7-1   7-3
Liempde MD3 3-3 6-6 1-2 2-0 1-4   0-0
Maastricht MD6 2-1 4-0 2-0  

Uitslagen
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Liempde MD3 Eindhoven MD4 3-3 Definitief
.. Liempde MD3 HCAS MD2 1-4 Definitief
.. Eindhoven MD4 HCAS MD2 0-3 Definitief
.. Best MD3 Basko MD2 1-7 Definitief
.. Basko MD2 Maastricht MD6 2-1 Definitief
.. Best MD3 Maastricht MD6 1-1 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. HCAS MD2 Best MD3 7-1 Definitief
.. Liempde MD3 Best MD3 2-0 Definitief
.. Basko MD2 Eindhoven MD4 5-2 Definitief
.. HCAS MD2 Liempde MD3 7-3 Definitief
.. Eindhoven MD4 Oedenrode MD2 0-1 Definitief
.. Oedenrode MD2 Basko MD2 3-1 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Best MD3 HCAS MD2 3-8 Definitief
.. Maastricht MD6 Liempde MD3 2-0 Definitief
.. Basko MD2 HCAS MD2 0-3 Definitief
.. Basko MD2 Best MD3 3-3 Definitief
.. Liempde MD3 Oedenrode MD2 6-6 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Liempde MD3 Basko MD2 1-2 Definitief
.. Liempde MD3 Maastricht MD6 0-0 Definitief
.. Maastricht MD6 Basko MD2 2-1 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Eindhoven MD4 Maastricht MD6 1-2 Definitief
.. HCAS MD2 Basko MD2 5-5 Definitief
.. Basko MD2 Oedenrode MD2 8-0 Definitief
.. Maastricht MD6 Best MD3 4-0 Definitief
.. Oedenrode MD2 HCAS MD2 2-11 Definitief
.. Eindhoven MD4 Best MD3 4-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Best MD3 Oedenrode MD2 13:00 Naesten Best
  Best MD3 Liempde MD3 14:40 Naesten Best
  HCAS MD2 Eindhoven MD4 9:50 Geusselt, De
  Maastricht MD6 Eindhoven MD4 9:00 Geusselt, De
  Maastricht MD6 HCAS MD2 10:40 Geusselt, De
  Oedenrode MD2 Liempde MD3 13:50 Naesten Best
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Best MD3 Eindhoven MD4 16:50 Streepen, De
  Oedenrode MD2 Best MD3 16:00 Streepen, De
  Oedenrode MD2 Eindhoven MD4 17:40 Streepen, De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Basko MD2 Liempde MD3 14:50 Meerrijk
  Eindhoven MD4 Basko MD2 14:00 Meerrijk
  Eindhoven MD4 Liempde MD3 15:40 Meerrijk
  HCAS MD2 Oedenrode MD2 13:00 Schop, De
  HCAS MD2 Maastricht MD6 14:40 Schop, De
  Maastricht MD6 Oedenrode MD2 13:50 Schop, De