Trainingsschema

Dit schema loopt van 9-5-2022 t/m 30-6-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 Thieu Wolters 1 - CD
16:00 - 17:00 M6E1 Thieu Wolters 1 - AB
16:00 - 17:00 M6E2 Thieu Wolters 1 - AB
16:00 - 17:00 M6E3 Thieu Wolters 1 - AB
16:00 - 17:00 M6E4 Thieu Wolters 1 - AB
16:00 - 17:00 M8E1 Thieu Wolters 1 - CD
17:00 - 18:30 MB2 2 - AB Hockeywerkt
17:00 - 18:30 MC1 Rik Pijnenburg 1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Thieu Wolters
isabelle Smits
1 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Dominique Maas
Lynn Heijligers
2 - CD Hockeywerkt
18:15 - 21:30 Keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB Maja Nooijen Afsluiten
18:30 - 20:00 MB1 Rik Pijnenburg 1 - CD
18:30 - 20:00 MB4 2 - AB Hockeywerkt
18:30 - 20:00 MC3 Britt Weekers
Tess van der Veeken
Tess van der Veeken
2 - CD
20:00 - 21:30 Dames Veterinnen Anne-Fleur Hartog 2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Jong Rik Pijnenburg 1 - CD
20:00 - 21:30 MA2 2 - AB Hockeywerkt
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 MB3 Willem Leushuis
Xander van Horssen
1 - CD
16:30 - 18:00 MC2 Rik Pijnenburg 1 - AB
17:00 - 18:30 JB2 Guus Aerts 2 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Bodie Bérénos 2 - AB
17:30 - 19:00 MA1 Guilliaume van Leest 1 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Rik Pijnenburg 1 - AB
18:30 - 20:30 Heren 1 Joep Peters 2
19:00 - 21:00 Dames 1 Nieck Pagonidis 1 - CD
19:30 - 20:59 Heren 2 Rik Pijnenburg 1 - AB Afsluiten
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keeperstraining Trainingsgroep 2 - CD Dominique Maas Keepers Jongste jeugd
16:00 - 17:00 J6E1 Rik Pijnenburg 2 - BC
16:00 - 17:00 M6E1 Rik Pijnenburg 2 - AB
16:00 - 17:00 M6E2 Rik Pijnenburg 2 - AB
16:00 - 17:00 M6E3 Rik Pijnenburg 2 - AB
16:00 - 17:00 M6E4 Rik Pijnenburg 2 - AB
16:00 - 17:00 M8E1 Rik Pijnenburg 2 - BC
17:00 - 18:29 MC1 Rik Pijnenburg 2 - AB
17:00 - 18:29 MC3 Floor Tielbeke 1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 isabelle Smits 2 - CD
17:00 - 18:30 MD2 Suze Lijten 1 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Rik Pijnenburg 2 - CD
18:30 - 19:59 MB2 Arthur Van Kooij 1 - CD
19:59 - 21:30 Heren 1 Jong 2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Jong Franco Verhees
Sjors de Jong
1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 1 - CD Heren 2
20:00 - 21:30 MA2 2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JB1 Bodie Bérénos 1 - AB
17:00 - 18:30 MB3 Ted van der Zanden 2 - AB
17:00 - 18:30 MB4 Floor Tielbeke 1 - CD
17:00 - 18:30 MC2 Guus Aerts 2 - CD
18:30 - 20:30 Heren 1 Joep Peters 1 IGV Donderdagavondcompetitie tot 20:15
18:30 - 20:00 JB2 Jaap Barmentlo
Jaap Habets
Ruud Wilms
2 - CD
18:30 - 20:00 JD1 Jaap Barmentlo
Jaap Habets
Ruud Wilms
2 - AB
20:00 - 21:30 Heren Veteranen A 2 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Norbert Jansen 2 - AB
20:15 - 22:00 Dames 4 1 Donderdagavondcompetitie
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Dames 1 Jong Bodie Bérénos 2 - AB
18:30 - 20:30 Heren 1 Joep Peters 1
19:00 - 21:00 Dames 1 Nieck Pagonidis 2 - BCD
19:00 - 20:30 Dames 2 Sjors de Jong 2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 1 - CD