Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 21-04  Activiteit 'tHACje v
za 28-04  5 x 5 toernooi junio
za 12-05  Activiteit 'tHACje v
zo 20-05  Familie Hockeytoerno
za 16-06  Jongste Jeugddag
za 30-06  minikamp
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Geert Berkvens 21-04
Pim Romberg 21-04
Peter Aben 21-04
Frank-Xavier Walkate 21-04
Michiel van Bree 21-04
Tess Deenen 21-04
Teams
    Teamcode Teamnummer Klasse
JJ 
  Jongste Jeugd 
  Funkey       
  G-hockey       
  J8E1  114807  44353  1e klasse 
  J8E1 - zaal  113213  68101  1e klasse 
  M3F1  114646  20235  1e klasse 
  M3F1 - Zaal       
  M6E1  114675  20234  1e klasse 
  M6E1 - zaal       
  M6E2  114688  29195  1e klasse 
  M6E2 - zaal       
  M8E1  114712  43126  1e klasse 
  M8E1 - zaal  113296  68203  1e klasse 
  M8E2  114744  20236  1e klasse 
  M8E2 - zaal  113297  68204  1e klasse 
  M8E3  114741  46713  1e klasse 
  M8E3 - zaal  113298  68205  1e klasse 
  Schooltje       
  Schooltje - zaal       
  vr F-jes       
  ZAALBLOK       
JR 
  Jongens 
  JB1  114424  20222  3e klasse 
  JB1 Zaal  110784  58516  3e klasse 
  JC1  114433  20227  1e klasse 
  JC1 Zaal  110731  56069  1e klasse 
  JC2  114452  54993  4e klasse 
  JC2 Zaal  110767  67988  4e klasse 
  JD1  114547  20230  2e klasse 
  JD1 Zaal  110723  58517  3e klasse 
  Meisjes 
  MA1  115202  20221  1e klasse 
  MA1 Zaal  112801  56070  Subtopklasse 
  MA2  115220  27421  3e klasse 
  MA2 Zaal  110741  61646  3e klasse 
  MB1  115315  20223  1e klasse 
  MB1 Zaal  110709  56071  1e klasse 
  MB2  115283  20225  3e klasse 
  MB2 Zaal  110823  57503  3e klasse 
  MB3  115271  37360  3e klasse 
  MB3 Zaal  110560  56072  4e klasse 
  MB4  115246  49796  5e klasse 
  MB4 zaal  110556  68053  4e klasse 
  MB5  115252  66074  5e klasse 
  MC1  115391  20228  1e klasse 
  MC1 Zaal  110577  56073  1e klasse 
  MC2  115421  20229  3e klasse 
  MC2 Zaal  110638  58518  3e klasse 
  MC3  115427  37398  4e klasse 
  MC3 Zaal  110603  58519  4e klasse 
  MC4  115428  43594  4e klasse 
  MC4 Zaal  110604  61871  4e klasse 
  MD1  114912  20231  1e klasse 
  MD1 Zaal  110612  56074  1e klasse 
  MD2  114948  20232  3e klasse 
  MD2 Zaal  110845  56075  3e klasse 
  MD3  114939  49797  3e klasse 
  MD3 Zaal  110847  58520  3e klasse 
  MD4  114974  49798  5e klasse 
  MD4 Zaal  110816  59200  5e klasse 
SR 
  Dames 
  Dames 1  107477  1764  1e klasse 
  Dames 1 Bekercompetitie Ronde 3  114987  1764  Silvercup - KO32 
  Dames 1 Zaal  110677  42331  1e klasse 
  Dames 2  110468  20240  Res. 1e klasse 
  Dames 2 zaal  110597  58514  1e klasse 
  Dames 3  110469  20242  Res. 1e klasse 
  Dames 4  116288  66757  1e klasse 
  Dames 5  116288  66758  1e klasse 
  Dames1Jong  115664  61365  5e klasse 
  Heren 
  Heren 1  107426  20218  1e klasse 
  Heren 1 Bekercompetitie Ronde 5  115129  20218  Silvercup - Achtste finales 
  Heren 1 Jong  115673  63880  3e klasse 
  Heren 1 Jong Zaal  110701  64687  1e klasse 
  Heren 2  109584  20239  Res. overgangsklasse 
  Veteranen 
  Heren Veteranen A  110421  10218  Veteranen 1e klasse 
  Trimhockey       
Overig 
  Overig 
  NNB