Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

zo 14-04  Preuvenement
vr 10-05  Pubquiz
za 22-06  Jongste Jeugd Seizoe
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Cyriel Pauwels 18-03
Stan Bakens 19-03
Zoƫ Dujardin 19-03
Bente Noten 19-03
Mirna Vervoordeldonk 20-03
Esther van den Bogaart 21-03
Wedstrijdschema

zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 31 mrt - zon 16 jun - zat 25 mei - zat 18 mei


laat schema zien voor  


13 januari | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
ZAALBLOK 28194  ZAAL Weert MD2 - Basko MD2  13:35  13:35 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 28082  ZAAL Geldrop JA2 - Nova JA2  19:05  19:05 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 39791  ZAAL Cranendonck JC1 - Oranje-Rood JC5  16:05  16:05 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

13 januari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MB3 Zaal 28738  Venlo MB2 40   0  7 VENLO
Rijnbeekhal
Rijnbeekstraat 1
5913GA VENLO
hal: Venlo
MB3 Zaal 28491  Tegelen MB3 40   0  11 VENLO
Rijnbeekhal
Rijnbeekstraat 1
5913GA VENLO
hal: Venlo
MC1 Zaal 38081  R.H.C. Concordia MC2 50   3  1 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
MC1 Zaal 38106  Hockeer MC1 50   3  2 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
MD1 Zaal 28392  HC Tilburg MD1  1  7 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
MD1 Zaal 28636  MHC De Warande MD1  1  3 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
MD2 Zaal 27719  V.M.H.C. Basko MD2  8  1 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD2 Zaal 27946  HV Weert MD2  11  2 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD4 Zaal 30863  HC Gemert MD5 30   8  0 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1
MD4 Zaal 30405  HC Mierlo MD5 30   6  2 GEMERT
Molenbroek
Sportlaan 5
5421SK GEMERT
hal: veld 1
 
JA1 Zaal 27629  HC Nova JA2  5  2 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
JA1 Zaal 27856  Hockey Geldrop JA2  3  1 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
JC1 Zaal 39810  HC Oranje Rood Oranje-Rood JC5  2  4 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
JC1 Zaal 39811  HC Cranendonck JC1  2  0 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

13 januari | SR

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
Dames 2 zaal 31235  HC Eindhoven D5 40   1  3 EINDHOVEN
Frits Philips, Sporthal
Avignonlaan 1
5627GA EINDHOVEN
hal: veld 1
Dames 2 zaal 31006  MHC Best D2 40   2  3 EINDHOVEN
Frits Philips, Sporthal
Avignonlaan 1
5627GA EINDHOVEN
hal: veld 1
 
Heren 1 Jong Zaal 28304  Don Quishoot HJ1 50   12  1 VEGHEL
Zwijsen Sporthal
Pr W Alexander Sportprk 15
5461XL VEGHEL
hal: veld 1
Heren 1 Jong Zaal 28750  Geel-Zwart HJ1 50   2  4 VEGHEL
Zwijsen Sporthal
Pr W Alexander Sportprk 15
5461XL VEGHEL
hal: veld 1