Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 22-06  Jongste Jeugd Seizoe
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Maud Berkers 16-02
Rietje Claassen 17-02
Yaniek Schriks 17-02
Maud Rooijackers 18-02
Nicole van Dongen 19-02
Gerton van Loon 20-02
Wedstrijdschema

zat 23 feb - zon 17 feb - zon 10 mrt - zon 7 apr - zon 14 apr - zon 5 mei - zon 12 mei - zon 24 feb


laat schema zien voor  


23 februari | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 zaal 37731  HC Oranje Rood Oranje-Rood M8E3 30   09:00  10:00 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1, Basko
M8E1 zaal 37763  HV Weert M8E1 30   09:30  10:30 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1, Basko
ZAALBLOK 34256  ZAAL HOD MD1 - Mierlo MD2  15:50  15:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 32528  ZAAL Oranje-Rood MB4 - Maastricht MB3 30   11:50  12:20 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 28112  ZAAL HOD JD1 - Meerssen JD1 30   09:20  09:50 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 36470  ZAAL Boxmeer MD3 - Uden MD3  13:20  13:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 32087  ZAAL Tegelen MB4 - Nuenen MB3  18:50  18:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

23 februari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 Zaal 28151  HOCKEY HEEZE MA1 60   15:50  17:20 HEERLEN
Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
MA1 Zaal 27684  HC Nova MA1 60   15:00  16:30 HEERLEN
Let op: Uittenue mee!   
Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
MA2 Zaal 35532  DVS MA1 30   17:35  18:35 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
MA2 Zaal 35078  HC Mierlo MA3 30   18:25  19:25 MIERLO
Weijer, De
Heer van Scherpenzeelweg 22
5731EW MIERLO
hal: veld 1
MB2 Zaal 32752  HC Oranje Rood Oranje-Rood MB4 30   12:10  13:10 HELMOND
Let op: Uittenue mee!   
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
MB2 Zaal 32975  Maastrichtse Hockey Club MHC MB3 30   10:30  11:30 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
MB4 zaal 32300  Tegelen MB4  17:30  18:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB4 zaal 31870  Nuenen MB3  19:10  19:40 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MC3 Zaal 30689  DVS MC2 40   11:50  13:00 WAALRE
Hazzo, Het
Trolliuslaan 7
5582GM WAALRE
hal: veld 1
MC3 Zaal 30446  HC Tilburg MC9 40   12:40  13:50 WAALRE
Hazzo, Het
Trolliuslaan 7
5582GM WAALRE
hal: veld 1
MD1 Zaal 33329  MHC De Warande MD1  12:25  12:55 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
MD1 Zaal 33120  Rosmalen MD1  11:35  12:05 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
MD2 Zaal 33780  HC Mierlo MD2  14:30  15:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD2 Zaal 34003  H.O.D. MD1  16:10  16:40 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD3 Zaal 33794  V.M.H.C. Basko MD3 30   12:30  13:30 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 3, Basko
MD3 Zaal 34222  Maastrichtse Hockey Club MHC MD5 30   13:20  14:20 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 3, Basko
MD4 Zaal 36911  MHC Boxmeer MD3  12:00  12:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD4 Zaal 36687  Hockey Club Uden MD3  13:40  14:10 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MD5 zaal 34026  R.H.C. Concordia MD3 50   13:20  14:40 HERTEN
Let op: Uittenue mee!   
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
MD5 zaal 34213  HC Nuth MD2 50   12:30  13:50 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
 
JD1 Zaal 39765  HV Meerssen JD1 30   09:40  10:40 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
JD1 Zaal 39767  H.O.D. JD1 30   08:00  09:00 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1