Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Britt Weekers 17-01
Janske Jeuken 17-01
Jill Van Mierlo 17-01
Nora Sabbar 17-01
Floris Timmermans 19-01
Ton van Empel 20-01
Wedstrijdschema

zat 7 mrt - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr - zat 18 apr - zat 9 mei - zat 16 mei


laat schema zien voor  


26 januari | JJ

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ZAALBLOK 38930  ZAAL Meerssen D2 - Oranje-Rood D5 30   15:50  16:20 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
ZAALBLOK 33135  ZAAL Peel en Maas JD1 - Venlo JD2  15:20  15:20 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
ZAALBLOK 32701  ZAAL Boxmeer MB1 - Scoop MB1  17:50  17:50 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

26 januari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB1 Zaal 33087  HC Scoop MB1  16:30  17:00 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB1 Zaal 32906  MHC Boxmeer MB1  18:10  18:40 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
MB2 Zaal 32065  H.V. HOCKEER MB2 70   14:00  15:40 GRONSVELD
Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1
MB2 Zaal 32290  H.O.D. MB4 70   13:10  14:50 GRONSVELD
Vroendel, Het
Keerderweg 1
6247AS GRONSVELD
hal: Veld 1
MD1 Zaal 29331  R.H.C. Concordia MD1 50   11:50  13:10 HERTEN
Let op: Uittenue mee!   
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
MD1 Zaal 28919  H.O.D. MD1 50   11:00  12:20 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
MD2 Zaal 32198  Sint Oedenrode MD2 30   15:20  16:20 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
MD2 Zaal 31965  V.M.H.C. Basko MD2 30   16:10  17:10 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
 
JD1 Zaal 33542  Hockeyclub Peel & Maas JD1  14:00  14:30 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1
JD1 Zaal 33336  Venlose Hockey Club JD2  15:40  16:10 ASTEN
Schop, De
Lienderweg 66
5721CN ASTEN
hal: veld1

26 januari | SR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Dames 1 Zaal 27416  Tegelen D1 40   16:10  17:20 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
Dames 1 Zaal 27440  HC Horst D1 40   17:50  19:00 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
Dames 2 zaal 38922  HV Meerssen D2 30   14:30  15:30 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
Dames 2 zaal 38923  HC Oranje Rood Oranje-Rood D5 30   16:10  17:10 HELMOND
Veka Sporthal
Deltaweg 201
5709AB HELMOND
hal: veld 1
 
Heren 2 Jong Zaal 28812  HOCKEY HEEZE HJ1  19:05  19:35 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
Heren 2 Jong Zaal 29016  MHC De Warande HJ1  18:15  18:45 OOSTERHOUT
Let op: Uittenue mee!   
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1