Login ❯

Wedstrijden quicklinks

Mededelingen

Agenda

za 07-03  HCAS Clubquiz
vr 15-05  Businessuitje naar '
zo 17-05  Preuvenement
zo 31-05  Familie Hockeytoerno
za 20-06  Jongste Jeugddag
  hele agenda

Komende 6 verjaardagen

Britt Weekers 17-01
Janske Jeuken 17-01
Jill Van Mierlo 17-01
Nora Sabbar 17-01
Floris Timmermans 19-01
Ton van Empel 20-01
Wedstrijdschema

zat 7 mrt - zat 14 mrt - zat 21 mrt - zat 28 mrt - zat 4 apr - zat 18 apr - zat 9 mei - zat 16 mei


laat schema zien voor  


1 februari | JR

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA2 Zaal 25981  HC Cranendonck MA2 30   16:40  17:40 MAARHEEZE
Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
MA2 Zaal 26018  HC Oranje Rood MA6 30   15:50  16:50 MAARHEEZE
Let op: Uittenue mee!   
Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
MB1 Zaal 35573  MHC Best MB1  11:50  12:20 SITTARD
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
MB1 Zaal 35364  HC Scoop MB1  12:40  13:10 SITTARD
Let op: Uittenue mee!   
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
MB3 Zaal 29002  R.H.C. Concordia MB3 30   13:20  14:20 MAARHEEZE
Let op: Uittenue mee!   
Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
MB3 Zaal 29406  HC Cranendonck MB2 30   14:10  15:10 MAARHEEZE
Smeltkroes, De
Kijkakkers 1
6026ER MAARHEEZE
hal: veld 1
MC2 Zaal 31420  H.O.D. MC3  15:00  15:30 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 1
MC4 Zaal 28329  Hockey Geldrop MC5 30   13:00  14:00 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
MC4 Zaal 28731  HC Nuth MC2 30   13:50  14:50 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
MD2 Zaal 31547  Maastrichtse Hockey Club MHC MD6  10:10  10:40 MAASTRICHT
Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
hal: veld 1
MD2 Zaal 31350  HC Eindhoven MD4  09:20  09:50 MAASTRICHT
Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
hal: veld 1
MD3 Zaal 34016  Eersel MD3 30   14:10  15:10 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
MD3 Zaal 34222  DVS MD2 30   13:20  14:20 EERSEL
Kraanvogel, De
Hoolstraat 34
5521JN EERSEL
hal: veld 1
 
JA1 Zaal 38571  Tegelen JA1 40   12:50  14:00 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1